ALIGATORS OPEN AIR SCHOOL JR.

Florbalový turnaje organizovaný sportovním klubem Aligators, ve spolupráci se ZŠ Klobouky u Brna pro dětí z 1. – 3. třídy základních škol na venkovních hřištích v Kloboukách u Brna.

Turnaj je pro školy zdarma. Stravování a dopravu řeší školy samostatně.

Termín:

čtvrtek 9. června 2022

Kategorie:

School Jr. (žáci navštěvující 1. – 3. třídu )

Neposkytují se žádné ročníkové výjimky pro start hráčů.

Start smíšených družstev povolen. Dívky nemají žádné ročníkové výjimky.

Rozměry hřiště a herní systém

Turnaj bude probíhat na hřišti o rozměrech maximálních rozměrech 20 x 10 metrů v systému 3 + 1

Čas utkání: základní skupiny 2 x 8 minut (přestávka 1 minuta); play-off 2 x 10 minut (přestávka 1 minuta)

Systém turnaje

Podle počtu přihlášených týmů. Předpokladem je, že turnaj v kategorii Open Air School Jr. sehraje 8 týmů, které budou rozdělený do 2 základních skupiny (základní skupina po 4 týmech). Do vyřazovacích bojů postupují po základní skupině všechny týmy.

Tým na turnaji odehraje minimálně 4 utkání a maximálně 7 utkání.

O pořadí ve skupině rozhoduje

1) Celkový počet bodů (3 výhra – 1 remíza – 0 prohra)

2) Vzájemný zápas

3) Rozdíl skóre

4) Větší počet vstřelených branek

5) Los

Ve vyřazovacích zápasech následuje v případě nerozhodného výsledku

1) Trestná střílení – série 3 nájezdů, případě remízy po 3. sérii, následuje 1 série nájezdu dokud se nerozhodne, tzv. náhlá smrt

Ceny

Vyhlášení výsledků proběhne po skončení turnaje na místě konání. První tři týmy v kategorii obdrží poháry, diplomy a medaile (max. 15 na tým včetně realizačního týmu). Dále se vyhlašuje trofej pro nejlepšího hráče turnaje a pro nejlepšího brankáře turnaje.

Registrace

Maximální počet týmů v kategorii School Jr. je 8 družstev.

Přihlašování do turnaje je možné do 22. května, nebo do vyčerpání kapacity turnaje.

Po registraci obdržíte na uvedený e-mail potvrzovací e-mail s Vaší účastí.

V případě absence florbalového vybavení (florbalové hole) a nebo dresů, je možné zapůjčit.